אודות סמארט קולג'

הכירו את סמארט קולג' – הדרך החכמה שלכם לעולם ההייטק

ישראל מכונה כבר שנים רבות מעצמת הייטק, 'סטארט-אפ ניישן' – ולא בכדי: עם חברות בעלות שם עולמי, עם טכנולוגיה מתקדמת ועם אינספור יוזמות שחצו את האוקיינוס מתל-אביב לעמק הסיליקון, כבר ברור שעולם ההייטק הוא העתיד של מדינת ישראל. אם גם אתם חושבים שעולם ההייטק הוא העתיד שלכם, תיאלצו להתמודד עם הרבה תחרות. מספר הסטודנטים למנהל עסקים, למדעי המחשב, להנדסת תוכנה ולמקצועות נוספים המתקשרים באופן אוטומטי לעולם ההייטק והסטארט-אפ הולך ועולה בשנים האחרונות. הרבה אנשים מוכשרים ואינטליגנטיים מנסים לחדור לתחום, שהולך והופך לתחרותי יותר. אז כיצד תוכלו להשיג את היתרון היחסי שיעזור לכם להזניק קריירה בתחום ההייטק? כאן אנחנו נכנסים לתמונה. הכירו את סמארט קולג' – הדרך החכמה שלכם לעולם ההייטק. סמארט קולג' היא מכללה שהוקמה מתוך הבנת שגיאות המתחרים: אנחנו מציעים את הקורסים הטובים ביותר בתחום, עם התכנים המעודכנים והייחודיים ביותר שלא תוכלו למצוא במכללות הייטק אחרות. כל אלה נועדו כדי לעזור לכם להיכנס לתחום עם יתרון על המתחרים.
3442
עוקבים אחר המכללה
14
מרצים מוסמכים
205
בוגרי המכללה
8
כמות הקורסים במכללה

המטרה: לעזור לכם להצליח

בסמארט קולג' תוכלו למצוא קורסים ייעודיים, ממוקדים ואיכותיים שלא יבזבזו לכם את הזמן. אנחנו מאמינים שעלינו לסייע לכם להגיע אל המטרה בזמן הקצר ביותר, חמושים בכמה שיותר ידע וניסיון. הסילבוס שלנו מתעדכן תדיר ועונה באופן מדויק על צרכי השוק. אנחנו מתמחים בקורסים בבדיקות תוכנה ידניות ואוטומטיות, BI (בינה עסקית), פיתוח אפליקציות מובייל וכמובן קורסים בתכנות, ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים ללא תחרות, שיהפכו אתכם מדגים לכרישים באוקיינוס ההייטק הישראלי.

קהלי היעד המרכזיים שסמארט קולג' פונה אליהם הם סטודנטים בתחילת דרכם בעולם ההיי-טק מחד, ואנשי מקצוע מנוסים מהתעשייה שרוצים להעשיר את הידע ולהתעדכן בכל הפיתוחים האחרונים בשוק מאידך. מצעיר ועד מנוסה, בסמארט קולג' כל אחד יכול למצוא את התכנית שתתאים עבורו ושתזניק אותו קדימה. אצלנו תקבלו קורסי הסבה והכשרה, סיוע בכתיבת קורות חיים מקצועית עבור כל בוגר מכללה, המרצים הטובים ביותר בתעשייה, בעלי ניסיון רב בתחום ובהדרכה וכמובן – עזרה בהשמת הבוגרים לאחר הסיום. המטרה שלנו היא לעזור לכם להצליח.

נותנים לכם את הטוב ביותר עם יד על הדופק

בסמארט קולג' אנחנו דוגלים בהענקת הטוב ביותר לסטודנטים. מכיתות הדרכה מצוידות בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, דרך המרצים המקצועיים והמובילים ביותר בשוק, ועד ליווי אישי לאורך כל הדרך, כדי להבטיח את התקדמות התלמידים לפי המצופה. לכן, כדי ללמוד במכללת סמארט קולג' תצטרכו לעבור תהליך מיון קפדני שיוודא את התאמתכם למסלולים המוצעים שלנו – זאת כדי לוודא כי ביכולתכם להצליח בתחום הלימוד אליו אתם מתכוונים להירשם, וכן על מנת לשמר רמה מקצועית ואקדמית גבוהה בכל כיתות הלימוד.

כאמור, היום ישנם אינספור אנשים שמנסים להיכנס לתחום ההייטק. השוק רווי באנשים צעירים וחדורי מוטיבציה שמחפשים עבודה. לכן, אתם צריכים למצוא את הדרך להתבלט – ולהשיג את העבודה. שם המשחק הוא ידע מעמיק ויסודי בתחום ויד על הדופק.

כשמדברים על הייטק מדברים על טכנולוגיה, ובימינו – הטכנולוגיה מתקדמת בקצב מסחרר. הטכנולוגיה הקיימת בשוק כשמתחילים ללמוד לתואר הופכת ללא רלוונטית ביום הסיום, ורק אנשים שמקפידים להכיר את כל הפיתוחים החדשים והיעילים ביותר מצליחים לעמוד בקצב. בסמארט קולג' אנחנו עושים את זה בשבילכם. המכללה חרטה על דגלה להיות המעודכנת ביותר בצרכי התעשייה, ולספק לתלמידיה את ההכנה המועילה ביותר לשוק העבודה. מתוך כך, סילבוס השיעורים שלנו הוא דינמי וממוקד: מתעדכן בתדירות גבוהה ואינו ארוך שלא לצורך. בסמארט קולג' תוכלו לא רק לרכוש ידע, אלא גם את הכלים להרגיש את השוק, להישאר מעודכנים ולהקפיד תמיד על יד על הדופק.