קורס בדיקות תוכנה QA והבטחת איכות בענף התוכנה

קורס בדיקות תוכנה QA

קורס בדיקות תוכנה QA והבטחת איכות בענף התוכנה

 

תחום הייטק הוא אחד מהתחומים המבוקשים והמכניסים ביותר שקיימים כיום. ישנם תחומי עיסוק רבים השייכים לעולם המחשבים. אחד מהתפקידים החשובים ביותר בעולם התוכנה וההייטק הוא ללא ספק התפקיד של בודק התוכנה QA .

 

ללא בודקי תוכנה QA איכותיים, הבודקים בצורה מעמיקה ואיכותית את התוכנה אותה מתכנתים צוות המתכנתים והמעצבים, אי אפשר לפתח טכנולוגיות חדשות ומורכבות.

 

מה לומדים ולמה כדאי לי לעבור קורס?

התחום הזה של הבטחת איכות תוכנה QA הוא תחום מבוקש מאוד בקרב סטודנטים רבים. כל התוכנות בהן אנו משתמשים מקלות עלינו מאוד את החיים, אך הן לא היו מושלמות ללא העבודה המסורה של אנשי הבטחת האיכות. בדרך כלל לומדים את התחום הזה במסגרת ולא כחלק מלימודים אקדמאים.

 

 

הקורסים גם מיועדים כמובן למנהלי ועובדי קבוצות איכות ועובדים מן השורה העוסקים בתחום. מטרת הקורסים השונים בתחום זה היא להקנות לסטודנטים ידע נרחב והשכלה איכותית בכל הקשור לניהול מערכת הבטחת איכות תוך שימוש בכלים ניהוליים מתקדמים.

 

בין תחומי הלימוד בקורסים השונים – ציוד מדידה ובדיקה, גורמי האיכות, תקני איכות בינלאומיים, עקרונות האיכות, כלכלת האיכות, אימות האיכות, יסודות הניהול על פי עקרונות TQM, הבטחת איכות וביקורת סטטיסטית, מערכות מדידה במערך הבטחת איכות, מערכת הבטחת איכות לפי עקרונות שונים, ניהול האיכות בתעשיות שונות, מערכות איכות מתקדמות ועוד.

היכן לומדים?

ניתן ללמוד את קורס בדיקות תוכנה QA  בקמפוסי מכללת סמארט בפריסה ארצית , עם תכני לימוד מתקדמים , מרצים מובילים ומוכרים ביותר בתחומם עם שנות נסיון בלימוד והדרכה ,
במחיר שובר שוק !

מעוניינים בפרטים נוספים על הקורס ?   לחצו כאן

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *