למה ללמוד QA במכללת Smart ?

בכל חברת תוכנה בישראל, ובכל חברת טכנולוגיה, ישנם האנשים שממונים על החשוב מכל: בדיקת תוכנה. ללא הבדיקה ההכרחית, לא ניתן להוציא את המוצר אל השוק. לפיכך, הביקוש למקצוע זה כמעט תמיד קיים, ובמפעלים רבים גם השכר בהתאם. עולם ההי טק זקוק לבודקי תוכנה והקורס מעניק הכשרה מקיפה שעומדת בכל הסטנדרטים הרצויים.

לימודי בדיקת תוכנה המוכרים גם בשם קורס QA מקנים את כל הידע הדרוש לשם תכנון וביצוע בדיקות תוכנה ההכרחיים לפיתוח מוצר ומערכת תוכנה, כולל יכולת ניתוח, ניהול ומעקב אחרי תהליכי הבדיקות. בין היתר, לומדים המשתתפים בקורס לזהות תקלות או באגים שעלולים לפגום באיכות המוצר ותכונותיו.

תחום בדיקות התוכנה מתפתח בשנים האחרונות, תופס תאוצה בשוק העבודה ומהווה מרכיב מאוד חשוב בתהליך פיתוח התוכנה, ניהול הפרויקטים ופיתוח מוצרים.

תהליך הבטחת האיכות מתבצע לאורך כל מחזור חייו של המוצר משלב התכנון, דרך האפיון ועד הסבב האחרון שלפני השקתו. זהו תהליך ארוך של תכנון, ניתוח, בדיקות, הערכת מידת ההצלחה,כתיבת מסמכים,הרצה,שלב קבלת המוצר, הטמעתו אצל הלקוח,הסקת מסקנות וייעול המוצר. תהליך נכון, יסודי ואפקטיבי יחסוך שעות של פתרון בעיות עתידיות.

על מנת שתוכל להשתלב ולקחת חלק בתהליך מורכב ארוך טווח ובעל אחריות מקצועית רבה, עלייך לרכוש את כל הכלים המקצועיים אשר יוכלו לעזור לך לעמוד בדרישות השוק, זו הדרך להשתלב במקצוע מוביל ומבוקש

 

Smart College  גאה להציג את המסלול המקיף והמתקדם ביותר בתחום שיעניק לך ארגז כלים מעשי ועשיר בידע בכל סוגי הבדיקות העיקריות, מתודולוגיות QA, הכרת מערכות הפעלה ,SQL, טכנולוגיותWEB  , Mobile , סייבר ומערכות וירטואליות !!!
וכלים נוספים הנדרשים על מנת להשתלב בעולם בדיקות התוכנה .

איש בדיקות התוכנה הינו תפקיד מרכזי בארגון ומהווה סמכות מקצועית שניתן ליישמה במגוון רחב של אפשרויות הן בנהלי עבודה מול פיתוח כלים חדשים והגדרות ארגוניות שונות והן במישור המתודולוגי.  אם יש לך יכולת ראייה מערכתית, ביקורתיות וירידה לפרטים הקטנים, קליטה טכנית, הבנת תהליכים ויצירתיות, זה בהחלט המקצוע המתאים עבורך. קורס בודק תוכנה מכשיר אנשי QA להיכנס לתחום מרתק ומבוקש מאד בעולם ההייטק.

במהלך לימודי QA תוכל לצבור ניסיון ממשי על ידי הכנת פרוייקט יישומי שניתנים כחלק בלתי נפרד מתכני המסלול.
כך יתאפשר לך לצבור ניסיון כבר במהלך תקופת ההכשרה שיסייע לך להשתלב בעבודה מיד בסיום הלימודים.

בלעדי – Smart College עובדת בשיתוף עם חברות הייטק רבות , ולכן תרגול רב ממהלך
הקורס היינו על מערכות / אפליקציות / אתרים אמתיים ! 

            ובנוסף עזרה בהשמת הבוגרים ! 

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *